Історія школи

…За розповідями старожилів, школа в Тростянці була організована у 1910 році. Дітей навчалось мало, всього 6-7 чоловік.
         У 1923 році почала працювати початкова двокомплектна школа. Першим учителем був Романюта з села Іваниці. Перша школа була збудована на окраїні села і через деякий час не могла вмістити наявної кількості дітей..
         У 1930 році її перевели у двоповерховий будинок, розташований у центральній частині села. У ній працювали 2 вчителі.
         У 1959 році у початковій школі налічувалось 88 учнів., працювали 3 вчителі.
         У 1960 році школа була реорганізована у 8-річну. На той час  у 1-7 класах було 138 тростянецьких учнів, 5 прибуло із Васківської 8-річної школи, 7 – із Лозовської початкової школи, 2  - з інших шкіл, отже усього в школі налічувалось 152 учні.
         Нове приміщення школи було збудовано  у 1979 році, а в 1980 вона була реорганізована в середню.
         На той час у ній було 240 учнів.
За 50 років із 8, 9  класів випущено 867 учнів. За 30 років із середньої школи випущено 507 учнів денної форми навчання,  95 – заочної, за індивідуальним планом та екстернатної форми навчання.
         34 випускники школи нагороджені золотими медалями,
         12 -  срібними.
         Зараз у школі навчається 98 учнів, працює 18 учителів.
         Говорячи про школу, ми згадуємо добрим словом тих, хто відіграв особливо велику роль у її історії.
Це, насамперед, директори шкіл:
·        Ілюхін Іван Юрійович;
·        Замига Алім Миколайович;
·        Кравченко Михайло Іванович.

Наша школа сьогодні це:
·        творчий союз вчителів і учнів;
·        демократизація та гуманізація внутрішкільного життя;
·        впровадження сучасних інноваційних методів і форм навчання;
·        комп'ютеризація та інформатизація навчально-виховного процесу;
·        розвиток учнівського мамоврядування;
·        профілізація навчання;
·        розвиток фізичної культури і спорту, художньої самодіяльності.

Школа працює за інформаційно-технологічним профілем.