Досягнення вчителів:
  1. Мірошниченко Ірина Вікторівна, учитель початкових класів, учитель-методист:
  • лауреат Обласного етапу конкурсу "Учитель року - 2011" в номінації "Початкові класи"
  • переможець районного конкурсу "Учитель року - 2014" в номінації "Початкові класи".

2. Компанець Наталія Володимирівна, учитель фізики та математики:

• переможець районного конкурсу "Учитель року - 2013" в номінації "Фізика".

3. Круш Любов Миколаївна, учитель біології та хімії:

• переможець районного конкурсу "Учитель - року 2012" в номінації "Біологія".

Досягнення учнів:

2014 - 2015 навчальний рік:

1. Районні предметні олімпіади. Школа зайняла 3 місце. Це - кращий результат серед сільських шкіл району!
  • Лукасевич Анна (9 клас)         - 1 місце з біології та географії.
    • Лисенко Богдан (10 клас)        - 1 місце з математики;
  • Вишнівська Наталія (11 клас)  - 1 місце з астрономії;
  • Літвінчук Анна (10 клас)         - 1 місце з екології;
  • Мирошник Віктор (10 клас)     - 1 місце з технологій.

2. Обласні предметні олімпіади:

• Лукасевич Анна (10 клас) - диплом ІІ ступеня з географії, диплом ІІІ ступеня з біології.

3. Артем Приз зайняв І місце у ХІІІ Міжнародному молодіжному фестивалі «Мистецькі барви», який проходив у м. Прилуках.

2016 - 2017 навчальний рік

• Учень 7 кл Марченко Богдан на районних предметних олімпіадах зайняв 1 місця з математики та фізики

2017-2018 навчальний рік:

• Учень 8 класу Мрченко Богдан на районних предметних олімпіадах зайняв 1 місця з математики, фізики та інформаційних технологій, а також 2 місце з української моови.
  • Учень 10 класу Кузьменко Владислав на районній олімпіаді з географії зайняв 3 місце.